Choď na obsah Choď na menu
 


Voda na pitie

 

VODA NA PITIE
...


    V ázijských stepiach a púšťach, teda v pôvodnej vlasti škreč­kov, sa im len výnimočne naskytne možnosť napiť sa vody. Zvieratá musia preto získavať vodu zo zelenej stravy. Napriek tomu niektorí milovníci zvierat tvrdia, že je trápe­ním zvierat, ak im ošetrovateľ neposkytne vodu. Uvažujú z pohľadu človeka, ktorý nemôže bez vody prežiť.

Z vlastných skúseností viem, že dokonca aj gravidná sa­mica a dojčiace matky vydržia bez vody a bez problémov odchovajú mláďatá. V tomto období zvýšenej spotreby vo­dy ju môžu nahradiť dostatočné dávky šťavnatej potravy (ovocie, zelenina).

Kto chce aj napriek tomu dať zvieratám k dispozícii vodu, tomu radím, aby do napájadla dával len prevarenú alebo pre-filtrovanú vodu.
                                    
                          
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Blood Straits - Taylor & Francis Online

(ATonsorngoxcom, 4. 10. 2018 13:49)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-paris/

Ja tiež!

(Oskar, 14. 4. 2017 20:00)

Ja mám tiež TRIXIE fľašku pre škrečky!